SpermUP 30caps - preparat poprawiający jakość spermy

5906660368205

0.048 kg

Nowy produkt

Zaloguj się, aby zobaczyć ceny!

47

SUGEROWANA CENA DETALICZNA od 43,90zł

LAUR KONSUMENTA - WYRÓŻNIENIE 2016

SPERMup 30caps - Suplement diety poprawiający jakość spermy

SpermUP to suplement diety pomagający utrzymać prawidłową spermatogenezę. Preparat SpermUP opracowany został z wykorzystaniem synergizmu użytych składników przez co jest produktem wysokiej jakości i wysokiej skuteczności wspomagającej ogólną witalność ustroju oraz aktywność seksualną. Wysoka dawka argininy zawarta w produkcie pomaga w utrzymaniu prawidłowej erekcji i bierze udział w spermatogenezie czyli tworzeniu plemników. Zwiększa ilość i jakość plemników.

Baner SpermUP

SpermUP – zwiększa i poprawia jakość Twojej spermy

Dowiedziono, że w ostatnim półwieczu u mężczyzn, którzy zamieszkują różne regiony świata, znacznie pogorszyła się jakość spermy. Stąd też coraz więcej mężczyzn ma problemy z płodnością. Co za to odpowiada? Bardzo wiele czynników, między innymi takie jak zła dieta, zanieczyszczone powietrze, brak ruchu i wiele innych. Pogorszona jakość spermy jest swego rodzajem chorobą cywilizacyjną.  A wszystko to przez kilka czynników, które towarzyszą naszemu życiu każdego dnia. Odnotowuje się coraz większą liczbę przypadków niepłodności wśród panów, za co naukowcy obwiniają styl życia – stres, złe odżywianie, czy zanieczyszczenia środowiska. Można więc śmiało powiedzieć, że nasz styl życia bardzo wpływa na jakość naszej spermy. Na szczęście naukowcy wiedzą, co robić, aby każdy mężczyzna, który pragnie posiadać potomstwo, nie musiał martwić się o swoją spermę. Nie jest to wcale tak trudne i skomplikowane, jak mogłoby się wydawać.

Jak polepszyć jakość spermy?

Dopasowanie odpowiedniej diety to połowa sukcesu w walce ze złą jakością spermy. Antyoksydanty oraz witaminy C i E zawarte z warzywach i owocach chronią plemniki przed uszkodzeniami. Zamiast słonych przekąsek lepiej wybrać orzeszki lub pestki dyni, w których znajduje się duża zawartość selenu i cynku. Nie można też zapominać o tym, że ludzki organizm często się odwadnia, a plemniki szczególnie źle znoszą brak wody w organizmie.

spermup budowa

Zła dieta zabija plemniki. Dlatego należy polepszyć jakość swojego życia. Co to oznacza? Najlepiej zrezygnować z napojów gazowanych, ograniczyć ilość alkoholu. Trzeba też zapomnieć o słonych zakąskach i fastfoodach. Nie można też zapomnieć o sporcie. Dowiedziono, że 2 godziny dziennie ćwiczeń zwiększa ilość plemników o 73%.  Dużym problemem u  mężczyzn jest również nieodpowiednia bielizna. Nie powinna być obcisła, bo w ten sposób przegrzewamy jądra. Trzeba też unikać siedzenia na podgrzewanych fotelach oraz nie trzymać laptopa na kolanach.

Wizualizacja SpermUpSpermUp = wzmocnienie spermatogenezy.

Odpowiedni styl życia, rozsądne odżywianie, duża ilość ruchu to nie wszystko. W celu zwiększenia jakości spermy można przyjmować odpowiednie suplementy diety. SpermUp to produkt adresowany do mężczyzn, którzy chcą czerpać pełną satysfakcję ze stosunku ze swoją partnerką oraz starają się o potomstwo. Wielu mężczyzn niestety boryka się z różnymi problemami, które nie pozwalają mu cieszyć się z pełni seksu. Zaburzenia erekcji, zbyt mały penis, przedwczesny wytrysk to problemy, których nie należy się wstydzić. Trzeba z nimi walczyć wszelkimi dostępnymi środkami. Oprócz odpowiedniego stylu życia warto skorzystać z możliwości preparatu SpermUp. Ten suplement diety opracowano w wyjątkowy sposób. Służy wspomaganiu ogólnej witalności ciała oraz poprawieniu aktywności seksualnej. Głównym składnikiem preparatu jest arginina, która utrzymuje prawidłową erekcję i bierze udział w prawidłowej spermagenezie, czyli tworzeniu plemników.


TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI - Właściwości produktu

SPERMUP to kompozycja naturalnych składników. Zawarte w nim wyciągi i ekstrakty, m. in. z żeń-szenia, dyni i palmy sabałowej, wpływają korzystnie na cały Twój organizm. Poprawiają krążenie, eliminują zmęczenie, a także działają wzmacniająco. Od teraz, poprawiając potencję, możesz zadbać jednocześnie o zdrowie, by jeszcze dłużej cieszyć się znakomitym samopoczuciem – nie tylko w sypialni.

Chlorowodorek L-argininy – zapewnia wzmocnienie erekcji i poprawia krążenie krwi w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Tym samym wpływa korzystnie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych u Ciebie i partnerki. L-Arginina jest aminokwasem endogennym czyli takim który może być wytwarzany przez nasz organizm z innych związków w nim zawartych. Badania wykazały że wraz z wiekiem zdolność syntezy argininy w naszym organizmie maleje. Suplementacja SpermUp przywraca odpowiedni poziom tego aminokwasu. Arginina bierze udział w syntezie kluczowych dla organizmu związków takich jak tlenek azotu - pełni on funkcję regulatora ciśnienia krwi. Zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych przez co oddziałuje na wzrost penisa. Zdaniem naukowców, suplementacja argininą jest nie tylko bezpieczną ale i skuteczną formą zwalczania seksualnych problemów mężczyzn

Arginina wzór

Tribulus terrestris – niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach. Od wielu tysięcy lat stosowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako afrodyzjak. To, o czym dawni medycy wiedzieli od wieków, zostało potwierdzone w testach przeprowadzonych w najnowocześniejszych, współczesnych laboratoriach. Badania wykazały, że wyciąg z Tribulus terrestris ma działanie pobudzające, a tym samym korzystnie wpływa na pobudzenie seksualne, zwiększa także poziom testosteronu, czyli „hormonu męskości”. W latach 70 przeprowadzono badania z udziałem buzdyganka naziemnego na bezpłodnych parach. Wykazało one u badanych osób zwiększenie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego. Składnikiem aktywnym buzdyganka jest protodioscyna, pochodnia DHEA.

Pestki dyni – to wszechstronne wsparcie dla Twojego organizmu. Pestki dyni bogate są w wiele składników odżywczych, a jednym z najważniejszych jest dobrze znany minerał: cynk. Tak! Ten sam cynk, który znajduje się w wielu suplementach diety dla kobiet, jest potrzebny także Tobie, ale z zupełnie innego powodu. Dzięki niemu organizm łatwiej radzi sobie z syntezą testosteronu, dzięki czemu staje się bardziej przewidywalny w reakcjach na pobudzenie seksualne. Ponadto pestki dyni chronią także przed chorobami prostaty i działanie to zostało potwierdzone w badaniach naukowych.

Sperm Up pestki dyni

Żeń-szeń (Panax ginseng) – kolejne genialne odkrycie medycyny dalekiego Wschodu, o którym Europejczycy dowiedzieli się wiele stuleci później. Dziś działanie żeń-szenia jest już naukowo udowodnionym faktem: ekstrakt z tej rośliny dodaje organizmowi potężnej dawki energii, poprawia wydajność i usuwa zmęczenie.Ale jest jeszcze jeden powód, dla którego żeń-szeń znakomicie poprawia sprawność seksualną: jego składniki stymulują organizm do syntezy tlenku azotu, a ten z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, niezbędne do uzyskania silnej i trwałej erekcji. Działanie żeń-szenia jest tak skuteczne, że naukowcy oficjalnie polecają go jako wsparcie nawet w leczeniu zaburzeń funkcji seksualnych.

Cytryniec chiński (Shizandra chinensis) – roślina, która przywędrowała do Europy jako dziedzictwo tradycyjnej medycyny chińskiej. Działa dwojako: z jednej strony zwiększa satysfakcję i popęd seksualny, z drugiej – działa ogólnie na cały organizm, wzmacniając go. W starożytnych Chinach napar z liści cytryńca był wykorzystywany w celu 10-krotnego zwiększenia popędu seksualnego. Chińska elita wykorzystywała go do przedłużania zdrowego i witalnego wyglądu.

Pieprz Cayenne – przyprawa, pochodząca z Ameryki Południowej. Jej działanie? Możesz odgadnąć sam: pieprz Cayenne jest ostry, działa zatem rozgrzewająco i pobudzająco. Przyprawy od wieków postrzegane były jako bardzo silne afrodyzjaki, wzmacniające popęd seksualny. Ten składnik sprawi, że w Waszej sypialni zrobi się jeszcze goręcej.

Palma sabałowa – ponieważ chcesz cieszyć się udanym życiem seksualnym przez wiele lat. Palma sabałowa to prawdziwy skarb amerykańskiej medycyny naturalnej. Dba nie tylko o Twoją obecną, ale także przyszłą sprawność seksualną i zdrowie – zapobiega bowiem przerostowi prostaty i wspomaga panów, którzy zmagają się z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.


INFORMACJA O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH

Nazwa składnika

w 2 kapsułkach

(maksymalna zalecana porcja w ciągu dnia)

Białka

0,05 g

Węglowodany

0,03 g

L-argininy chlorowodorek

800,00 mg

Suchy ekstrakt z owocu (Tribulus terrestris) 4:1

200,00 mg

Suchy ekstrakt z pestek dyni4:1

100,00 mg

Suchy ekstrakt z korzenia żeń-szeń właściwy (Panax ginseng)4:1

100,00 mg

Suchy wyciąg z owocu palmy sabałowej 4:1

100,00 mg

Suchy wyciąg z owocu Shizandra chinensis 4:1

100,00 mg

uchy wyciąg z owocu pieprzu Cayen 4:1

50,00 mg

Pojemność - 30 kapsułek

Skład: L-Argininy chlorowodorek, wyciąg suchy z owocu (Tribulus Terrestris) 4:1, suchy wyciąg z pestek dyni (Cucurbita Pepo) 4:1, suchy ekstrakt z korzenia żeń-szeń właściwy (Panax Ginseng) 4:1, suchy wyciąg z palmy sabałowej (Serenoa Repens) 4:1, suchy wyciąg z owocu shizandra chinensis 4:1, suchy wyciąg z owocu pieprzu cayen 4:1 oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana (substancja przeciw zbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciw zbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciw zbrylająca).

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane maksymalne spożycie: 1 porcja = 2 kapsułki . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 22g +/- 10%

Producent: Hosting Time s.r.o., Svabinskeho 1700/4, 70200 Ostrava, Czechy.Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Baner zbiorczy suplementy Intimeco

Data ważności11/2021
Ilość30 kapsułek
Kod kreskowy EAN-135906660368205

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SpermUP 30caps - preparat poprawiający jakość spermy

SpermUP 30caps - preparat poprawiający jakość spermy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Inne produkty z tej samej kategorii