SHS - Penis Complete 60 kaps suplement diety

5907632923040

0.085 kg

Nowy produkt

Zaloguj się, aby zobaczyć ceny!

67

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
10 5% Do 40,41 zł

INFORMACJA O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH

Nazwa składnika

w 2 kapsułkach

(maksymalna zalecana porcja w ciągu dnia)

Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego

240,00 mg

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

200 mg

L-arginina HCI

200,00 mg

Ekstrakt z korzenia maca

200,00 mg

Ekstrakt z liści damiany

200,00 mg

Ekstrakt z owoców palmy sabałowej

60,00 mg

Ekstrakt z korzenia kolcorośli lekarskiej

20,00 mg

Ekstrakt z pestek dyni

20,00 mg

Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej

Ekstrakt z lukrecji gładkiej

20,00 mg

10,00 mg

Pojemność - 60 kapsułek

Skład: Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego; otoczka kapsułki - żelatyna; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego; L-Arginina HCI; ekstrakt z korzenia maca; ekstrakt z liści damiany; ekstrakt z owoców palmy sabałowej; ekstrakt z korzenia kolcorośli lekarskiej; substancja przeciwbrylująca - sole magnezowe  kwasów tłuszczowych; ekstrakt z pestek dyni; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej; maltodekstryna; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; barwnik - dwutlenek tytanu.

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane maksymalne spożycie: 1 porcja = 2 kapsułki . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 45g

Wyprodukowano dla: Sexual Health Series, Aleje Jerozolimskie 54/55, 00-694 Warszawa. Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Ilość60 tabletek
Sugerowana Cena Detaliczna199,90
Kod kreskowy EAN-135907632923040

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SHS - Penis Complete 60 kaps suplement diety

SHS - Penis Complete 60 kaps suplement diety

Inne produkty z tej samej kategorii