"Hiszpańska Mucha" - INTIMECO EROTIC SPANISH DROPS 15ml

5906660368540

0.070 kg

Nowy produkt

Zaloguj się, aby zobaczyć ceny!

464

LAUR KONSUMENTA - WYRÓŻNIENIE 2016

Suplement diety

INTIMECO EROTIC SPANISH drops 15ml

Hiszpanie są uznawani za jednych z najgorętszych kochanków na globie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w łóżku lubią dać upust swojemu ognistemu, południowemu temperamentowi. Szukasz podobnej relacji ze swoim parterem / partnerką? Nic straconego. Spragnionym hiszpańskiej miłości polecamy produkt Intimeco Erotic Spanish Drops. Suplement diety Erotic Spanish w kropelkach może dać namiastkę hiszpańskiej namiętności, której nie zamienicie na nic innego. Precyzyjnie dobrane składniki pozwolą cieszyć się seksem dłużej i szybciej regenerować organizm na kolejne upojne noce.

Intimeco Erotic Spanish Drops

Właściwości produktu

W składzie Erotic Spanish Drops zawarte są cenne substancje wspomagające życiową witalność. L-karnityna może zwalczać chroniczne zmęczenie i poprawić funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Ekstrakt z Guarany dodaje energii potrzebnej podczas dnia, jak i podczas seksu. Wyciąg z ziaren Paullinia Cupana dodatkowo stymuluje krążenie krwi w organizmie. Natomiast L-tyrozyna, Tauryna i Kofeina dodatkowo wspomagają organizm podczas wzmożonego wysiłku oraz w stanach przemęczenia.

Wspomóż swoje erotyczne doznania z Erotic Spanish Drops.

Intimeco Erotic Spanish drops

INFORMACJA O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH

Nazwa składnika

Ilość w 1 porcji 10ml

L-Karnityna

500mg

Ekstrakt z Guarany - Paullinia Cupana

400mg

L-Tyrozyna (aminokwas)

300mg

Tauryna

200mg

Kofeina

65mg

Składniki: L-Karnityna, Ekstrakt z Guarany, L-Tyrozyna (aminokwas), Tauryna, Kofeina.

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane spożycie: 1 porcja = 10ml . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 15ml

Producent: Hosting Time s.r.o., Švabinského 1700/4, 70200 Ostrava. Republika Czeska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Pojemność15 ml/ 0.5 fl.oz
Data ważnościMinimum 12-24mc
Dozownikz kroplomierzem
Sugerowana Cena Detaliczna13,90zł brutto
Kod kreskowy EAN-135906660368540

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"Hiszpańska Mucha" - INTIMECO EROTIC SPANISH DROPS 15ml

"Hiszpańska Mucha" - INTIMECO EROTIC SPANISH DROPS 15ml

Inne produkty z tej samej kategorii