"Krople miłości" - INTIMECO ORIGINAL LOVE DROPS 15ml

5906660368472

0.060 kg

Nowy produkt

Zaloguj się, aby zobaczyć ceny!

368

LAUR KONSUMENTA - WYROŻNIENIE 2016

Suplement diety

Krople INTIMECO ORIGINAL LOVE drops 15ml

Oryginalne doznania erotyczne zamknięte w niewielkiej butelce. Dając kilka kropli do dowolnego płynu, możecie odzyskać radość z seksu.

Intimeco Original Love Drops 15ml

Składniki zawarte w Intimeco Orginal Love to znane od wieków składniki naturalne w postaci wyciągów z roślin oraz substancji odżywczych znajdujących się w ludzkim organizmie. Mieszanka składników ma na celu zwiększenie poziomu libido oraz przywrócenie sił witalnych. Unikalny skład ma zbawienne działanie zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Original Love w zadziwiający sposób wpływa na organizm, pobudza go oraz stymuluje narastająco rozkosz, aż do intensywnego finału. Suplement diety ma realny wpływ na odczuwanie pełnych doznań erotycznych. Dzięki działaniu idealnie dobranych składników aktywnych będziecie mogli ponownie czerpać radość z orgazmów.


Stosowanie Intimeco Original Love jest bardzo proste. Wlej kilka kropli do dowolnego płynu. Możecie wypić je podczas wspólnych pieszczot lub na 30 minut przed stosunkiem. Możecie odzyskać satysfakcję ze wspólnego seksu. Na zawsze.

Intimeco Original love

Właściwości produktu

W składzie Intimeco Original Love Drops 15ml zawarte są cenne substancje wspomagające życiową witalność. L-karnityna może zwalczać chroniczne zmęczenie i poprawić funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Ekstrakt z Guarany dodaje energii potrzebnej podczas dnia, jak i podczas seksu. Wyciąg z ziaren Paullinia Cupana dodatkowo stymuluje krążenie krwi w organizmie. Natomiast L-tyrozyna, Tauryna i Kofeina dodatkowo wspomagają organizm podczas wzmożonego wysiłku oraz w stanach przemęczenia.

INFORMACJA O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH

Nazwa składnika

Ilość w 1 porcji 10ml

L-Karnityna

500mg

Ekstrakt z Guarany - Paullinia Cupana

400mg

L-Tyrozyna (aminokwas)

300mg

Tauryna

200mg

Kofeina

65mg

Składniki: L-Karnityna, Ekstrakt z Guarany, L-Tyrozyna (aminokwas), Tauryna, Kofeina.

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane spożycie: 1 porcja = 10ml . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 15ml

Producent: Hosting Time s.r.o., Švabinského 1700/4, 70200 Ostrava. Republika Czeska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Pojemność15 ml/ 0.5 fl.oz
Data ważnościMinimum 12-24mc
Dozownikz kroplomierzem
Sugerowana Cena Detaliczna13,90zł brutto
Kod kreskowy EAN-135906660368472

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"Krople miłości" - INTIMECO ORIGINAL LOVE DROPS 15ml

"Krople miłości" - INTIMECO ORIGINAL LOVE DROPS 15ml

Inne produkty z tej samej kategorii